אהבה מגלגול אחר

אהבה מגלגול אחר
דרמה רומנטית

סדרה בת 13 פרקים של 45 דקות בכל פרק.
מבוסס על סיפור אמיתי.
יוצר הסדרה: דני לוסקי

עודכן ביום 4 מאי 2016

כל הזכויות שמורות לדני לוסקי ©

054-4497799
danylousky@gmail.com

 

 

סינופסיס – אהבה מגלגול אחר
סטודנטית בת 24 מספרת למורה שלה (59) שבגלגול קודם הוא היה בעלה שהוצא להורג בתליה והיא מבטיחה לו שם, “יום אחד אמצא אותך ונחזור להיות ביחד”.

מילה זילברמן (24) סובלת במשך שנים מחרדות ודיכאון נהגה ללכת לטיפול אצל משחזרת גלגולים, בכל טיפול היא רואה בדמיונה גלגול אחד, מוצאת את מה שהפריע לה שם ומתקנת. שלוש שנים לאחר שסיימה את הטיפולים, במהלך מדיטציה סופית במכללה שבה למדה היא חוזרת בהבזק לאחד הגלגולים שלה. בגלגול הזה בעלה הוצא להורג בתליה והיא מבטיחה לו שיום אחד היא תמצא אותו והם יחזרו להיות ביחד. פתאום היא מבחינה שבעלה מהגלגול ההוא, הוא ברק פרץ (59) המורה הנערץ שלה לאמנות. היא פורצת בבכי, מספרת לחברתה הטובה וזו אוסרת עליה לספר לו, אבל היא לא מצליחה להתאפק וממהרת לספר לו. “אתה היית בעלי באחד הגלגולים ואני הבטחתי שאמצא אותך”.

מאותו רגע החיים של שניהם משתנים, הסיפור שנכנס לחייהם לא מניח להם, הוא כועס ומאיים להעיף אותה מבית הספר, טוב לו בבית והוא בתהליך קידום בעבודה, היא מתעקשת ומספרת לו דברים שרק הוא יודע, זה מפתיע אותו ואז הם מתחילים להיפגש ולבדוק את הקשר ובמהלך החודשים הבאים הקשר ביניהם מתפתח לאהבה גדולה. היא נפרדת מהחבר שלה, ההורים של מילה כועסים ומתנגדים בתקיפות לקשר. “איזה עתיד יהיה לכם” הם מטיחים בה, נאווה אישתו של ברק זורקת אותו מהבית ובמכללה הכל מתפרק. כל עולמם עובר שינוי דרמתי. הם מתמודדים עם כל המכשולים כנגד כל הסיכויים ומצליחים להתחבר לאהבה מהגלגול האחר.

עונה שניה
אבל אז ההורים דוחפים תעשי איתו ילד, הוא מבוגר אין זמן. וגם היא רוצה ילד והוא ממש לא רוצה בגיל המופלג שלו לגדל ילדים, הם נפרדים וחוזרים, נפרדים וחוזרים, החברים הילדים של ברק כולם נגדם. שניהם יוצאים לדייטים לא מוצלחים כדי לנסות לשכוח אחד מהשניה. בסוף  הוא נשבר ואומר לה: “אם תרצי ילד יהיה ילד”. מאז הם ביחד כמו שמילה הבטיחה לו בגלגול ההוא.
אחרי עשר שנים של אהבה, כאשר ברק כבר בן 70 נולד להם בן.

תבנית הסדרה
מילה ממשיכה בטיפולי החרדות שלה ומפעם לפעם היא נכנסת לגלגול אחר, בכל גלגול אליו היא נכנסת מצפה לנו הפתעה. הפעם הזו היא מגלה שבגלגול אחר המורה שלה ברק היה אחיה והיא רצחה אותו. היא לא יודעת איך להתמודד עם הסיפור, היא מספרת לו. ומערכת היחסים שוב מקבלת תפנית. היא מתחילה לראות את הגלגולים השונים שלה כסיפור ברצף שיש בו הגיון וכל גלגול חדש בא לתקן משהו בגלגול קודם עד לתיקון שלם. הוא גם נכנס לסיפור הגלגולים ולמעשה הם חיים את סיפורי הגלגולים שמשפיעים עליהם ועל חייהם המשותפים.פרקי הסדרה בנויים על סיפורי הגלגולים הקודמים של מילה שצובעים את העלילה בהקשר דומה.

דני לוסקי – יוצר הסדרה
דני לוסקי יוצר ומפתח שיטת לוסקי, שיטה חינוכית טיפולית שנלמדת בארץ ובעולם.

כתב 14 ספרים בהשראת ספר יצירה ספר הקבלה שעליו נשענת כל חוכמת הסוד.

הסדרה מבוססת על אירועים אמיתיים.
אין קשר בין הדמויות והאירועים בסיפור לבין המציאות.

הכל פרי הדימיון.

 התמה של הסדרה:
באהבה הכל אפשרי.  לעולם אינך יודע שאינך יודע.

 


Download (DOC, 88KB)