מילה זילברמן

מילה זילברמן

סרט קצר 9 דקות. דרמה, פנטזיה.
מבוסס על סיפור אמיתי
יוצר הסרט: דני לוסקי

כל הזכויות שמורות לדני לוסקי ©
054-4497799
danylousky@gmail.com


סינופסיס – מילה זילברמן – סיפור אהבה מגלגול אחר

סטודנטית בת 24 מספרת למורה שלה (59) שבגלגול הקודם הוא היה בעלה שהוצא להורג בתליה והיא מבטיחה לו שם, “יום אחד אמצא אותך ונחזור להיות ביחד”.

מילה זילברמן (24) סובלת במשך שנים מחרדות ודיכאון נהגה ללכת לטיפול אצל משחזרת גלגולים, בכל טיפול היא רואה בדמיונה גלגול אחד, מוצאת את מה שהפריע לה שם ומתקנת. שלוש שנים לאחר שסיימה את הטיפולים, במהלך מדיטציה סופית במכללה שבה למדה היא חוזרת בהבזק לאחד הגלגולים שלה. בגלגול הזה בעלה הוצא להורג בתליה והיא מבטיחה לו שיום אחד היא תמצא אותו והם יחזרו להיות ביחד. פתאום היא מבחינה שבעלה מהגלגול ההוא, הוא ברק פרץ (59) המורה הנערץ שלה לאמנות. היא פורצת בבכי, מספרת לחברתה הטובה וזו אוסרת עליה לספר לו, אבל היא לא מצליחה להתאפק וממהרת לספר לו. “אתה היית בעלי באחד הגלגולים ואני הבטחתי שאמצא אותך”.

מאותו רגע החיים של שניהם משתנים, הסיפור שנכנס לחייהם לא מניח להם, הוא כועס ומאיים להעיף אותה מבית הספר, טוב לו בבית והוא בתהליך קידום בעבודה, היא מתעקשת ומספרת לו דברים שרק הוא יודע, זה מפתיע אותו ואז הם מתחילים להיפגש ולבדוק את הקשר ובמהלך החודשים הבאים הקשר ביניהם מתפתח לאהבה גדולה. היא נפרדת מהחבר שלה, ההורים של מילה כועסים ומתנגדים בתקיפות לקשר. “איזה עתיד יהיה לכם” הם מטיחים בה, נאווה אישתו של ברק זורקת אותו מהבית ובמכללה הכל מתפרק. כל עולמם עובר שינוי דרמתי.


(כיתוב וקריין) הם מתמודדים עם כל המכשולים כנגד כל הסיכויים ומצליחים למצוא אהבה. מאז הם כל הזמן ביחד כמו שמילה הבטיחה לו בגלגול ההוא. אחרי עשר שנים של אהבה, כאשר ברק כבר בן 70 נולד להם בן.


דני לוסקי – יוצר הסרט
דני לוסקי יוצר ומפתח שיטת לוסקי, שיטה חינוכית טיפו%9Sית שנלמדת בארץ ובעולם.
כתב 14 ספרים בהשראת ספר יצירה ספר הקבלה שעליו נשענת כל חוכמת הסוד.


הסרט הקצר הנוכחי מבוסס על סיפור אמיתי.
אין קשר בין הדמויות והאירועים בסיפור שלי לבין המציאות.

הכל פרי הדימיון.   


התמה של הסרט:
באהבה הכל אפשרי, בכל גיל.

לעולם אינך יודע שאינך יודע.


לתשלום עבור תסריטים – לחץ כאן


Download (PDF, 406KB)