הפתולוגיה של קילוס

“פתולוגיה” זה תיאור המנגנונים המחוללים מחלות.
הרב אשל”ג המקובל הגדול של דורנו מלמד כי מחולל המחלות הגדול ביותר הוא הרצון לקבל.
למעשה כל סוג של קבלה הוא קלקול.
סודות ה”קבלה” הם סודות הפתולוגיה. קבלה זה פתולוגיה.

הפתולוגיה של קילוס

סדרה בת 13 פרקים. 45 דקות בכל פרק.
דרמה, פנטזיה.
מבוסס על אירועים אמיתיים.
יוצר הסדרה: דני לוסקי
כל הזכויות שמורות ©
054-4497799

danylousky@gmail.com

 

 

פרמיס
אני יכול לשאול אתכם שאלה?
עד איזה גיל אתם רוצים לחיות?   (אנשים עונים: 65, 80, 100)

אתם כרגע גזרתם על עצמכם גזר דין מוות… והגוף שלכם כבר מתחיל בהרס עצמי אל מותו.
נשאלת השאלה, האם בני אדם רוצים לחיות 400 שנה או יותר?
והאם בני אדם יכולים לחיות 300 או 400 שנה? או לנצח?

הפתולוגיה של קילוס היא דרמה, פנטזיה שעוסקת בחיי נצח, באהבה ובמוות.
הסדרה מתרחשת במרפאה הקטנה לרפואה קבלית של חיים בן לולו בתל אביב,

(הסדרה שלי מזכירה את הסדרה “האנטומיה של גריי”)
חיים בן לולו הגיבור שלנו, גרוש ואב לשניים, חי בזוגיות באהבה עם ענבל. ענבל היא הבת של מאיר גולן איש עסקים מושחת שקיבל כסף רב מחמו הסנדק. מאיר חי חיים סוערים וראוותניים ומנהל רומן סודי ומסוכן עם מטילדה אישתו של מפכ”ל המשטרה.
חיים בן לולו מצליח מאוד במרפאה לרפואה קבלית שלו עד שקללה מאיימת על ילדיו ומאלצת אותו לשנות את כל עולמו ולצאת למשימה הגדולה של חייו – לחקור את הפתולוגיה של הזיקנה בעזרת ספר יצירה, ספר קבלה עתיק בן 3800 שנה.
חיים יודע שכדי להסיר את הקללה, הוא חייב להיעזר בקילוס הזקן המורה שלו.

מתברר שככל שחיים מצליח יותר כך המערכת מתנכלת לו יותר.
מאיר חולה סרטן מתבשר שנותרו לו 6 חודשים לחיות, הוא מעביר את את כל עסקיו לענבל ויוצא למסע חיפושים נואש על חייו – הוא רוצה למצוא את הרופא ואת התרופה למחלה שלו.
מטילדה נאנסת באכזריות ברחובות יפו, מה שמחזיר אותה לזיכרונות מעשי האונס ולהשפלות שחוותה בילדותה. חייה מתהפכים, היא כועסת ומחליטה לצאת למסע נקמה.

איך הסיפור שלי נולד?
אני עוסק בחקר ספר יצירה והרפואה הקבלית כבר 30 שנה, כתבתי 14 ספרים בהשראת ספר יצירה. הייתי עד לריפוי של מחלות קשות ומסובכות שהרפואה המערבית לא ידעה לתת להם מענה. סיפור כזה מעולם לא סופר, והיה ברור לי שזה סיפור שאני צריך לספר.

בהמשך כל גיבורי הסדרה יוצאים למסע אישי כדי להשיב את האיזון לחייהם.
חיים בן לולו מרפא את מאיר ממחלת הסרטן ומאיר הופך לתומך הראשי במחקר של חיים לחקר הפתולוגיה של הזקנה ופותח עבורו מרפאה גדולה. ככל שהמרפאה מצליחה יותר כך הוא נתקל בהתנגדות גוברת של המערכת למה שהוא מייצג. הם רודפים אותו ומאלצים את ענבל זוגתו שעובדת כסוכנת שב”כ להתחכות אחר מעשיו.

מטילדה המאהבת של מאיר מקימה ארגון נשים בשם “מיליון נשים”, היא רוצה מהפך וסדר עולמי חדש, על רקע זה קמים לה הרבה נשים שמתנגדות לרעיון בטענה שזה דווקא מזיק למאבק הנשים. מטילדה וחיים במסלול התנגשות, הם נאבקים על ליבו וכיסו של מאיר. חיים נאמן לעולם קבלי פטריארכלי ומטילדה נלחמת על מהפך ועולם מטריארכלי. מאיר מתמרן בין האהבה שלו למטילדה לבין חיים שהציל את חייו ויכול להעניק לו חיי נצח. קילוס הזקן אומר שמטילדה היא ביתו מגלגול קודם ולכן יעשה הכל עבורה, והוא מתמרן בין המחוייבות שלו למטילדה לבין אהבתו לחיים תלמידו המצטיין ממשיך דרכו.

הם נעים בין העילאי לארצי בתוך סערה של ערכים סותרים ומנוגדים.

פרקי הסדרה בנויים על טכניקות טיפול מעולם הקבלה שצובעות את העלילה בהקשר דומה. תוך שמירה על  קשר עלילתי (תימטי) בין הסיפור, הדמויות לבין הטיפולים השונים


Download (DOC, 374KB)