אומנות וטיפול בנפש
15/06/2015
תרפיה באומנות
21/06/2015

חוק המשיכה / אליזבט ויצמן

“אם אתה מאמין שאתה יכול או מאמין שאינך יכול , בכל מקרה אתה צודק” (הנרי פורד)

חוק המשיכה הוא חוק טבע יסודי, חוק המשיכה קובע את המציאות של האדם, את התוצאות של חייו.

כל פעילות מוחית היא תגובה לאינטראקציה בין תאי עצב. האינטראקציה בין תאי העצב מתרחשת באמצעות זרמים חשמליים , זרמים חשמליים אלו מייצרים שדה מגנטי,  היקום בנוי משדות מגנטיים, כל דבר הקיים ביקום ברמה התת-אטומית , הוא אנרגיה טהורה.

משום שכל דבר ביקום הוא אנרגיה, ובכך גם האדם ומחשבותיו, ובעקבות הוכחת המדע על כך שאנרגיה מסוימת מושכת את האנרגיה הדומה לה, “דומה מושך דומה” . האנרגיה היא בעלת תדר מסוים, אשר קובע את התכונה המגנטית אותה היא מושכת.

מה משפיע על התדר של האדם?

כל מה שקיים בתודעה של האדם, כל מחשבה מודעת או לא מודעת , כל אסוציאציה, פחד, כל תחושה ורגש( שמחה, דכדוך, התלהבות וכו’)  כל טעם, ריח, כל זיכרון שקיים באדם, כל דבר שהאדם אומר לעצמו ומאמין בו.

מהי התודעה?

המודע- המודע הוא שמגדיר מחדש את הלא מודע, המודע מקבל מידע מהDNA ( מידע שלא ידעתם שלא ידעתם), המודע בוחר גבולות – מה אפשרי ומה מותר, המודע הוא יצירתי ופורץ דרך, אך המגבלות של המודע בכך שהוא בעל נפח קטן, זוכר מעט, מהירות הביצוע שלו איטית ויכול לבצע רק פעולה אחת.

הלא מודע- זוכר הכול , מאגר מידע אינסופי, מעבד 400 מיליארד פיסות מידע בשנייה, מבצע פעולות מתוזמנות בו זמניות של כל מערכת חיים, והמגבלה של הלא מודע בכך שפועל כ”טייס אוטומאטי”  . אך את הלא מודע ניתן “לתכנת”, באמצעות הגדרה מחדש.

חוק המשיכה מתקיים על ידי כך שהלא מודע מחויב לספק למודע רק את המידע הדרוש, הזמין והמהיר ביותר משום מגבלתו של המודע לזכור רק מידע מועט. כאשר יש פער בין המודע ללא מודע, האמונה הנמצאת בלא מודע היא הקובעת! ! היא המציאות שמתקבלת.

“עד שלא תהפוף  את התת מודע שלך למודע, זה ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל” (קרל יונג)


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.